Навигация
Главная страница
Темы новостей
Электрон. библиотека
Библиография
Энциклопедия
Форумы и дискуссии
Опросы
Мнения о сайте
Сотрудничество
Обратная связь
Каталог ссылок
Ваш аккаунт
Личные сообщения
Рекомендовать нас
Поиск
Топ 10
      Ваш кабинет
Логин

Пароль

Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.

Избранные статьи
Философия права и политики Бориса Чичерина
Б. Унбегаун. Язык русского права
Liberalism.ru :: Просмотр темы - я ти він вона 2019
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ГруппыГруппы   ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

я ти він вона 2019

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Liberalism.ru -> Дискуссии о книгах
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Mazdaxvoyx
Newbie
Newbie

СообщениеДобавлено: Пн Янв 07, 2019 4:57 am    Заголовок сообщения: я ти він вона 2019 Ответить с цитатой

"я ти він вона дивитися онлайн"

-
-
-
"я ти він вона дивитися онлайн"
«я ти він вона дивитися онлайн»
я ти він вона 2019

„Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“ Нещодавно групою гуртомівців було організовано проект “Студія “Hurtom”. Метою його створення було збільшення кількості якісного продукту озвученого українською. Здебільшого будуть озвучуватися топові нові серіали, які так важко побачити по ТБ, де частіше показують продукт окупанта. Тож ми подумали, чому б не почати озвучувати найбільш популярні, нові серіали. Є ще UA Team, які професійно озвучують нові серіали, зокрема: Гра престолів, І мертві підуть, Справжній детектив та інші. Але це дуже мало, хоча маємо надію, що запуск цього проекту дасть новий поштовх UA Team, принаймні ми їм у цьому хочемо допомогти. Для тих, то вважає, що під час війни це не актуально, скажемо: жити однією війною не можна, треба думати про завтрашній день і майбутнє наших дітей, а без розвитку і збільшення обсягу української мови - це неможливо. Тож сподіваємось, нам, та іншим проектам, які працюють на ниві популяризації української мови Ви у цьому допоможете. Першим проектом для озвучення шляхом голосування було обрано серіал Краще подзвоніть Солу / Better Call Saul (спін-оф серіалу Пуститися берега, про пригоди бравого адвоката Сола Ґудмена), який стартує в США 8 лютого. Бажаєте побачити серіал українською - підтримайте проект. На озвучення всього сезону потрібно 25 000 грн., станом на 27.03.2015 зібрано 22500 грн. На озвучення останньої 10 серії необхідно 2500 грн. Якщо не можете допомогти фінансово, ми будемо вдячні за поширення інформації. Окуповані / Окупація / Occupied / Okkupert (2-й сезон) Статистика за 29 січня. Картковий будинок 4 сезон. Озвучення серіалів. 2 тур. Фарґо / Fargo (2014-). Озвучено. Озвучення серіалів Пан Робот (3 сезон), Окуповані (2-й сезон), Останнє Королівство (2 сезон), Краще подзвоніть Солу (3-й сезон), Фарґо (3-й сезон), Кремнієва Долина (4-й сезон). Це сталося 27 травня 1984 року. Поряд із стрічками Спілберга - "Зоряні війни" Джорджа Лукаса і класичні картини минулого - "Віднесені вітром" Віктора Флемінга, "Десять заповідей" Сесиля Б.Де Мілля, "Звуки музики" Роберта Уайза. Втім, сьогоднішній кінопрокат назве інших лідерів. Наприклад, "Володар перстнів" Пітера Джексона. Цей барвисто-казковий блокбастер в наших залах вже зібрав більше, ніж "Титанік". Постійно засмучений і стурбований Фродо із компанією обігнали пароплав Джеймса Кемерона і по кількості глядачів. До речі, "Титанік" сьогодні вважається найдорожчим звуковим фільмом в історії кіно. 3.9 млн. За тодішнім курсом долару це була гігантська сума. 8 млн. більше бюджету вражаючої картини талановитого "татуся динозаврів". І фільм і рекламні акції породили справжній бум на доісторичну фауну. І ВСЕ В ОДНІ РУКИ! Сьогодні сама високооплачувана актриса Голлівуду - зірка "Ангелів Чарлі" Камерон Діас. 34,5 мільйона доларів він відкладе убік губернаторські справи і відмінить настання Судного дня. 18,5 мільйонів за фільм. У тепер уже далекі шестидесяті рекордсменкою по дамських гонорарах вважалася Елізабет Тейлор з її мільйоном за "Клеопатру". У 90-і роки найдорожчою стала "красуня" Джулія Робертс.

«я ти він вона дивитися онлайн» „Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“ "я ти він вона дивитися онлайн"

http://detodounpoco.es.ht/index.php?topic=114946.new#new http://legel.club/viewtopic.php?f=35&t=908045 http://vavilov.moscow/viewtopic.php?f=11&t=10486 http://talknetchat.net/showthread.php?tid=1065 http://ferdinand-heimel.org.liberale.de/forum.php?newt=1&topic_id=2674653
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Liberalism.ru -> Дискуссии о книгах Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

Перейти: